Satışa sunulan aktiviteyi (“momentum”) satın almadan önce; a) Momence ile ilgili gerekli tüm bilgileri ve iletişim adreslerini b) satın aldığım momentuma ve hizmete ilişkin tüm içeriği, ayrıca tüm vergiler dahil toplam momentum/hizmet fiyatını ve varsa tüm ek masraflarını c) Ödeme, teslimat, ifaya ilişkin bilgileri ve şikayetlere ilişkin sözleşmede düzenlenen çözüm yöntemlerini d) uyuşmazlık konusunda başvurularımı Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabileceğime dair sözleşmesel bilgileri e) Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesine
istinaden cayma hakkımın bulunmadığını bildiğimi f) momentum satın alma siparişimi onayladığım takdirde ödeme yükümlülüğü altına gireceğim konusunda açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğimi, g) bu ön bilgilere vakıf olduğumu ve neticeten Satış Sözleşmesinde düzenlenen tüm hükümleri önceden incelediğimi ve bildiğimi, işbu onay kutusunu işaretlemek suretiyle yazılı olarak kabul, beyan ve taahhüt ederim" 

"Satın al" tuşuna bastığınız zaman, İade ve Değişiklikler, İptal Aktiviteler hakkındaki şartlar da dahil olmak üzere Momence Satış Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız. Bildiğiniz üzere tüm satışlar kredi kartı onayına bağlı olarak gerçekleşir. Kural olarak, tüm momentum satışları kesindir. Momentumu satın aldıktan sonra karar değiştirirseniz, ne yazık ki iptal ve değiştirme mümkün değildir.
Satılan momentum kayıtlarının ve ilgili kodlarının herhangi bir şekilde kaybolması, çalınması, hasar görmesi ya da imha olması durumunda, değiştirme/yeni momentum işlemi ya da para iadesi yapılamaz. Momentumun / Aktivitenin iptal edilmesi veya ertelenmesi hariç, satılan momentumlar, satış işlemi sonrasında hiç bir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak, eğer momentum / aktivite iptal olduysa ya da tarihi sizin gidemeyeceğiniz bir güne değiştirilmiş ise ilgili momentumun ücretinin iadesi yapılır. Ücret iade tutarları, satın
alınan momentum üzerinde yazılı ücret ve momentum başına uygulanan ilgili hizmet bedeli ile sınırlıdır. Geri ödemeler konusunda organizatörün / momentorün belirlediği son iptal/iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uyulması tüketicilerin sorumluluğu altındadır. Hatırlatmak isteriz, eğer taksitle ödemeyi seçtiyseniz vade farkı uygulanabilir. Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz anda vade farkını ödemeyi kabul etmiş sayılırsınız. Momentuma katılım seçtiğiniz yönteme göre kredi kartı sahibine, kimlik ve/veya kredi kartı kontrolü ile yapılır. 

Ön bilgilendirmeyi ve Satış sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.